Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A röntgen és az ultrahang...

A röntgen és az ultrahang kimutatja hogy dohányoztam?

Figyelt kérdés
Nyáron elszívtam tizen valahány dobozt. Nem vagyok rá büszke, már megbántam. Arra lennék kíváncsi hogy a röntgen, ultrahang vagy a vérvétel kimutatja hogy cigiztem-e. Utoljára augusztus utolsó két hetében cigiztem rendszeresen, de előtte alkalmanként. Utoljára egy hónapja gyújtottam rá.

2018. nov. 21. 20:51
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ezt így nem. Röntgennél ahhoz kb. folyamatosan 2 évig kellene dohányozni. A száraz vérteszt kimutatja, de ha augusztusban gyújtottál rá utoljára, akkor az sem.

UH-nak ehhez semmi köze.

2018. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimutatja akkor már gond van.
2018. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még az erős dohányosok röntgenképéről se tudják megmondani, hogy dohányoznak. A közhiedelemmel ellentétben nincs fekete tüdő.
2018. nov. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy nem mindig lehet röntgenről megmondani, de sokszor igen,de persze ahogy már említettem, ahhoz évekig kell naponta sokat elszívni.
2018. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!