Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért akarják elhitetni...

Miért akarják elhitetni velünk (e-cigisekkel) hogy a liquid sokkal károsabb mint a dohány?

Figyelt kérdés

Nem értem, sok tudatlan magyaráz.. Közben nem tudnak róla semmit..

Miért akarnak kiszorítani minket?


2018. nov. 23. 13:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10

Köszi a válaszod

Ment a zöld :)

2018. nov. 23. 21:42
 12/16 anonim ***** válasza:
Az emberek félnek az új dolgoktól. 1000 éve dohányzunk, tudjuk, hogy milyen hatással van a szervezetre. Az e ciginél nincs ilyen hosszú távú tapasztalat, kutatás. Személy szerint én újra tudok levegőt venni amióta e cigizek és letettem a cigit. 2. Érdemes megnézni, hogy a kutatásokat ki finanszírozza, a dohány lobbi az egyik legerősebb a világon. Hatalmas pénzt keresnek a dohány eladásán, te se hagynád, hogy csak úgy mindenki leszokjon:) Ismerőseim is mondják, hogy latták, hogy felrobban, meg a sok szintetikus kemikália... Oké ebben van 3 összetevő, a cigifüstben meg több ezer. Én az e cigitől fittebbnek érzem magam, de nyilván a legjobb ha az ember csak friss hegyi levegőt szív.
2018. nov. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Köszi :D

Neked is ment a zöld

2018. nov. 24. 14:20
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az ellenzéknek javaslom, hogy egy zsebkendőn keresztűl szívjon egy slukk cigit majd egy slukkot az e-cigiből szintén zsebkendőn keresztül. A különbség szembetűnővé válik."


Mert ugye tudjuk jól, hogy ami nem látszik, az nem egészségtelen. Így van?

Önts ki egy fehér terítőre egy pár csepp paradicsomlevet, mellé pedig egy metil alkoholt. A különbség szembetűnő lesz :D


Felőlem mindenki azt szív amit akar, én egyiket sem, de mielőtt ilyen hülyeségekkel érveltek, gondolkodjatok már egy picit.

2018. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Tény,hogy nem annyira "kártékony",de egészségesnek se olyan egészséges (ahogy te beállítod,mert nekem az jött le a hozzászólásaidból,hogy kifejezetten egészségesnek tartod,mondván nincs benne semmi kártékony.) Nem annyira mint a cigi,de az. És eléggé baj,hogy lepontozod azokat akik nem értenek veled egyet. Ők a kérdésedre válaszoltak. És nem is hülyeséget.
2018. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem tartom egészségesnek,

Hanem egészségesebbnek tartom mint a dohány


Illetve nem pontoztam le senkit, csak a trollokat szoktam :D

2018. nov. 28. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!