Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legerősebb cigarettah...

Melyik a legerősebb cigarettahüvely és dohány kombináció?

Figyelt kérdés
Most szoktam át a cigitöltésre, de nem tudom melyik a legerősebb kombó amit ki lehet hozni. Tudom, hogy töltsem keményre és erős lesz, oké. De milyen dohány, és hüvelyt vegyek? Minél olcsóbbat és erősebbet írjatok. Köszi előre is!

2018. dec. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mi hazi dohanyt hasznalunk (nem kapadohany) bitang eros. Huvelyre nemszoktunk tobb 100 forintokat kidobalni az csak papir meg szuro annyira nem fugg tole, viszont a szurot kissebbre vaghatod es ugy erossebb. A leg erossebb dohany a kapadohany meg a hazi normal de azt haztol tudsz csak venni. Boltban nemtudom sok fajta van bemesz es kered a legerosebbet,markankent mas-mas. Annyira azert ne toltsd kemenyre mert 1ora lesz mire elszivod.
2018. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja es nekunk akkor volt a bolti is erossebb ha jol kiszaritottuk persze nem ugy hogy porra szikkadjon csak ugy kozepesre.
2018. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden cigarettadohány erősebb egy lépéssel mint a hozzá hasonló dobozos sárga,kék vagy piros.

Tehát ha erőset akarsz tölteni a kék zacskósból is meg tudod csinálni.

Alapvetően sajnos a dohányok ma már egy ugyanazon tucat termékek csak más a cimke.

A PS, a west és társai egyforma dohány. A helikon, LD, PallMall szintén. A Róna féle primus az ami teljesen más mint a többi, ez valóban tökös és erős. Mondjuk én nem szeretem csak a hüvelyeit mert jó minőségűek viszont a dohány számomra erős.

2018. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Piros Sláger hüvely + LD by red dohány!
2018. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!