Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet házilag ízesített cigit...

Lehet házilag ízesített cigit csinálni, úgy, hogy szörpöt töltök a szûrôbe, esetleg a dohányba, és állni hagyom?

Figyelt kérdés

Vagy ha ez nem kivitelezhetô, akkor tudtok erre másik módszert?

Elôre is köszönöm a válaszokat



2018. dec. 9. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:

Okééé, látom nem érkezik válasz, de már mindegy is, mert kipróbáltam.

Az egész cigit beáztattam szörpbe (dohányt és szûrôt is). Most még megvárom, hogy megszáradjon, holnap fogom kipróbálni. Amint hazaérek megírom a tapasztalatom, hátha valakinek még kelleni fog.:) Egyébként egy Dunhill Switch a “tesztalany”, szóval lehet mentolos-epres cigi lesz.

2018. dec. 9. 15:56
 2/4 anonim válasza:
szia kivancsi vagyok milyen lett:D
2018. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, elfelejtettem írni.. Szóval eléggé elrontottam. Nem lehetett normálisan meggyújtani, illetve az íze se volt jó. Majd keresek valami más “lottyot”. Próbáltam hajszárítóval megszárítani, de nem volt elég.. Néhany tanács, ha esetleg megpróbálnád:

-a filter teljesen átázik, azaz ha beleszívsz megeshet, hogy a még benne lévô szörp a szádba kerül, ami pedig NAGYON édes :|

- a nedvesség hatására sokkal könnyebben eltörik a cigi

-olcsó, nem ízesített cigivel próbáld ki.

2018. dec. 12. 17:23
 4/4 anonim válasza:
Probald meg csak a dohanyt izesiteni es utana tolteni.
2018. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!