Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen jó cigi fajtákat ismertek?

Milyen jó cigi fajtákat ismertek?

Figyelt kérdés
Árakkal együtt légyszi

2018. dec. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Dunhill pallmall multifilter.
2018. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dunhill 1200 körül, én LD-t tolom az nagyon jó és az is 1200 körül van
2018. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dunhill,Gaoloises,Marlboro,Rothmans,Sophie,Camel,Benson,Davidoff,LD,RGD


Nekem ezek jönnek be...

2018. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs olyan hogy "jó cigi" vagy hogy a "legjobb cigi". A cigi az cigi. Egy kezdő dohányos nem tud megkülönböztetni ízre egy cigit sem egy másiktól például, de ha te eddig marlbit szívtál, és megkínálnak Camellal, akkor érezni fogod a különbséget, de ha most szívsz először, és több fajtát, akkor mind ugyanolyan lesz.


Igazából jó ciginek szerintem az számít, ami erős, sok nikotin van benne, elfogadható áron van (már amennyire elfogadható 1300 Ft/doboz a cigi árak átlagánál) és NEKED tetszik ízre.


Én először dupla pattintós lila Winstont szívtam. Ízre nagyon tetszett, de csak egy-két évvel később kezdtem el cigizni napi szinten. Később kék camelt szívtam, az valamiért nem jött be nekem (valószínüleg mert addig csak ízesített, pattintós cigiket szívtam és túl keserű volt a camel) Majd elkezdtem '100 piros Marlboro-t szívni, ami ízre nagyon tetszett, nagyjából minden kitételnek megfelelt, egészen addig amíg egyszer csak ki nem próbáltam a Classic Kék Multifiltert, ami nagyon megtetszett, majd eljött a pillanat amikor (szerintem) életem legjobb cigaretta márkáját sikerült megtalálnom, a fekete Dunhillt. A legjobb cigi amivel valaha találkoztam és nem töltős. Az egyetlen szépség hibája az az hogy 1350 Ft-be fáj, így pár hónap után sajnos töltős cigire kellett átállnom, mert nem akartam egy vagyont elkölteni erre.


Jelenleg sárga camel dohányt szívok camel hüvellyel, és esküszöm, ennél jobb cigi nincsen.


Egy szó, mint száz, ezzel a rövid élettörténettel azt akartam neked mondani, hogy mondhat bárki bármit, a legjobb cigi mindig az, amit te szívsz, mert ahhoz vagy hozzá szokva, mindenféle értelemben.


Az általam felsorolt márkákat mind ajánlani tudom.

2018. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!