Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az undorító dohány szagot a kabátomból?

Figyelt kérdés
Én nem dohányzom, de tegnap olyan házban voltam ahol ott bent is szívják, azt a legrosszabb, legbüdösebb olcsó dohányt, és a drága kabátom meg beszívta. Springfieldes barna bundás kabát. Haza felé inkább fáztam, de nem szagolgattam. Undorító most a kedvenc kabátom, mit tegyek, hogy kiszedjem a szagot belőle TELJESEN??!! Nem dohányzom, a gyomrom felfordul tőle, itthon senki sem szívja a közelemben, pláne nem házban. Kimosni aligha tudom, pedig az lenne a legjobb dolog, de nagy és nem hiszem hogy az anyagba díjazná.
2018. dec. 29. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el tisztítóba, vagy ha az nem játszik, akkor vannak textilfrissítő, szagtalanító sprék. Drogériában kaphatsz leginkább.
2018. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a kezelési útmutatóját.

Ha lehet mosni, akkor nyugodtan most ki.

Ha nem, akkor tisztítóba kell vinni.

De szerintem az is segít, ha kiakasztod a levegőre, terasz, erkély, udvar, stb. Nekem így kijött belőle, amikor így jártam, mint te, hogy buliban füstszagú lett.

2018. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akaszd ki szellőztetni.

Ecetes forró vízzel töltsd meg a kádat vagy lavort és akaszd fölé a kabátot.

Nem tudom milyen anyaga van de ugyanígy ecetes vízzel finoman töröld át

Textil frissítő drogériából

De egy darabig érezni fogod sajnos

2018. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves, segítő válaszokat! :)
2018. dec. 29. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kirakod szellőzni, főleg ha jó szeles az idő max 1 nap alatt kimegy belőle. Ha olyan helyen járok, a szövetkabátom nekem is kvára be szokta venni, de ki szellőzik hamar.
2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dezodorral fújtam be :D Az elnyomta a szagát.
2019. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!