Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen íze van a ciginek?

Milyen íze van a ciginek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit buta kérdés, de nem dohányzok, és így nem tudom, hogy milyen különbség van a márkák közt, íz szempontjából, meg melyik az amelyik ugymond "finom",és az ízesített cigikről mi a véleményetek tapasztalatotok?
2010. jún. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem nagyon lehet elmondani. Ha dohányzol egy ideje akkor veszed csak észre a különbséget a márkák között. Az ízesítettek között is van mindenféle, én a djarum black-et imádom, csak piszkosul drága.:)
2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a kedvencem a west ice nevű cigaretta,mentolos,de nem olyan hogy tiszta mentol mint a zöld dobozos cigik hanem ilyen enyhén mentolos íze van :P

meg ott van még a djarum is ha már ízesített cigiről van szó,az is jó,csak hát valóban drága :(

2010. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rajos :D:D válasza:
100%
Elmész veszel cigit azt meglátod.
2010. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igaza volt,aki írta,hogyha nem dohányzol,akkor ezt nem lehet elmondani.
2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérj vkitől 2-3 slukkot ne tüdőzd le ha nemakarod és megérzed az ízét :D
2010. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meg nem probaltad elsore mindeniknek rossz az ize,az erzi jol az izet aki mar regota dohanyzik van ami erosen mellbevag,van ami csipos,van ami mar nem eleg eros(hegyi levego:)de ezt is csak az erzi aki mar dohanyos.nem probald ki nem eri meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!