Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért sírok ha nemtudok...

Miért sírok ha nemtudok cigizni pár órát de rendesen meg bolondulok és öngyilkos hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés
Senki nemtud velem beszélni olyankor és csak a cigire tudok gondolni és hogy tegyek rá szert amúgy profi kézilabdás vagyok és én már edzésre sem. Tudok úgy menni hogy ne cigizek
2019. jan. 22. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Am 19/l
2019. jan. 22. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvonasi tunet, de az ongyilkos hajlam nem a cigi hianya miatt van, ugyhogy keress fel egy szakorvost, kerlek!
2019. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd lesz ez még rosszabb is ha nem hagyod abba.

Még most te fiatal vagy és le tudnál róla könnyen mondani, csak egy kis akarat kell hozzá.

Hidd el minél tovább cigizel annál rosszabb lesz.

2019. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs jókedved.
2019. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudnék le szokni róla depresszióba esnék
2019. jan. 23. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
De, le tudsz, bárki le tud. Ha ilyen rossz hatással van rád, amikor nem tudsz rágyújtani, akkor főleg hagyd abba. Csak 1-2 hétig kellemetlen (ezalatt minden nap egyre kevésbé), ha ennyit kibírsz, akkor utána már csak arra kell vigyázni, hogy egy gyenge pillanatodban nehogy újra rágyújts. A kísértés mindig ott lesz, sokaknál egész életükben megmarad, de a függőség megszüntethető.
2019. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!