Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Szoktatok kritikát...

Dohányosok! Szoktatok kritikát, illetve negatív jelzéseket kapni, amiért dohányoztok? Szégyellitek mások előtt, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

5 éve leszoktam de ez volt: nem füstöltem más orra alá, nem hajigáltam el a csikket, bagózás után rágóztam, vagyis mindent megtettem, hogy másokat ne zavarjak ezzel a szokással.


Ha valakin úgy éreztem, hogy nem konstruktív akar lenni, csak csesztetni akkor:

- pénz: az enyém és sokkal többet keresek mint, hogy megérezzem, hogy elfüstölök pár 10eFt-ot

- egészség: az enyém, mit fáj az neked?


Ezzel együtt mindig tisztában voltam a helyzettel. Főleg magam előtt szégyeltem, hogy ilyen hülye szokásom van.


Egyébként - szerencsére - úgy érzem, hogy már egyáltalán nem menő cigarettázni, legalábbis a 30+-os közegben.

2019. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En kb 3,5 evig cigiztem es no vagyok. Nagyon sok rosszat kaptam azoktol akik nem cigiznek es a csaladtagoktol akik szinten nem cigiznek. Pl.. no lettedre cigizel?! Hogy all a kezedbe, mi lesz ha terhes leszel majd akkor is fogod szivni, elrontja a fogaidat es budos a ruhad ha cigizel igy hogy beszelgetsz a munkatarsakkal, nagyon lefogytal biztos a cigi,szamold ki mennyi penzt elb...tal a cigire.... stb stb estig sorolhatnam. Azota leraktam mert babat varok,igen azonnal letudtam tenni hiaba fujtak hogy nem fogom. Viszont a ferjem is kapja a mai napig ezeket.
2019. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze , hogy kapok.

Eddig nem érdekelt de már kezd zavarni,

Senki nem dohányzik a környezetembe csak én.

Le szeretném tenni.

2019. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan közegben mozgok, ahol szerencsére nem szólnak meg a dohányzás miatt. Sok munkatárs is cigizik, de aki normálisan csinálja (kijelölt helyen, nem dobja a földre a csikket), senki nem piszkálja emiatt. Mikor új csapatba kerültem, csodálkoztak páran, hogy én is dohányzom. Nem tudom miért, kicsit kellemetlen volt bevallani, hogy igen. A családom tudja, hogy cigizek, nem foglalkoznak vele, mikor velük vagyok nem gyújtok rá, mert ők nem dohányoznak. Egyébként már érlelődik bennem a gondolat egy ideje, hogy le kéne tenni. De ha már évek óta nem volt olyan nap, amikor nem gyújtottam rá, elég nehéz elképzelni az életet cigi nélkül.
2019. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Miert kellene szegyelned ? (felteve ha kiskoru vagy) Mivel nem a feketepiacon veszem a cigit, hanem a nemzeti dohanyboltban, ezert a kormany kellenne tamogasson minden dohanyzot, es kellene letrehozzon mindenhol dohanyzo helyeket mivel a kormany nyulja le a cigi aranak a 80%-at es ezert a penzert amit azoktol nyul le akik a nemzeti dohanyboltban vasaroljak a cigit. El kellene gondolkodni mert ugye a kormany nem mond le arrol a 80%-rol igy hat kellene minden dohanyzot batoritania, nem pedig harcplnia a dohanyzokal !
2019. febr. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Klesitz Béla válasza:
Üdv. Bizony sok hülye, nem gondolkodó ember van. Pl.: ha mellőled indul egy csuklós, egy doboz munkást szívsz be. aztán sorolhatnám az ilyesmit. Divat lett a dohányosok szidása. (Én nem dohányzom, de ez a véleményem.)
2019. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!