Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az E cigihez mit kell venni?

Az E cigihez mit kell venni?

Figyelt kérdés
Elég maga a "cigi" meg liquid? Mit kell venni hozzá?
2019. márc. 6. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdőként veszel egy amatőr szettet dohányboltban, illetve némi likvidet, hogy kísérletezz a nikotin aránnyal és ízekkel.


Ha bele akarod ásni magadat, akkor számos facebook csoport és fórum van, melyek modokkal, likvid keveréssel foglalkoznak.


Viszont én a helyedben úgy nagy általánosságban elkerülném az e-cigit. Én is szívtam, dohányzás alternatívájaként, ám mindig azon kaptam magamat, hogy cigiszünetben cigit, melóhelyen bent pedig e-cigit szívom (aminek nem volt értelme). Szóval ha leszokóban vagy, akkor ajánlom az alternatíva nélküli cigi lerakását, ha pedig divatból akarsz rászokni, akkor inkább ne tedd, mert egy teljesen fölösleges szokás/pénzkidobás.

2019. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!