Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnok ajánlani valamit a...

Tudnok ajánlani valamit a leszokásra? (többi lent)

Figyelt kérdés
23 vagyok, kb. 16 évesen kezdtem el dohányozni. Nem akarok tovább, mert drága, és már kezdem félteni az egészségem. Amúgy sokat, napi egy dobozzal szívok el. Milyen módszer lenne a legjobb? Fóleg az a nagy baj, hogy szeretek is rágyújtani, és nem találom magamon büdösnek:S
2010. júl. 2. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb módszer az volt, hogy letettem.

nemet mondtam és kész.

Egyszer el kell kezdeni, és nekem sem elsőre sikerült.

2010. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az előttem lévő már megmondta a frankót, teljes mértékben egyetértek, és igazolom, hogy ez így van. Egy nap megfogod lefekvés előtt az utolsó cigit, elnyomod, majd másnap "elfelejtesz" rágyújtani. Néhány napig nagyon rossz, aztán kevésbé, 3 hét múlva meg már undorodsz a dohányfüsttől. Akarat kérdése az egész. Ha nem megy, akkor nem akarod eléggé.
2010. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki ezt:

Sportolj k.va sokat, és mindig foglald el magad és probálj ne gondolni rá. Ha lehet ne meny olyan helyre ahol dohányoznak, és ne is vegyél. Túlélésre játsz. Mindig a "mai napot" bírt ki. Eleje sz@r lesz de 1 hét mulva sokkal jobb lesz. Én így tettem le. Én is 1 nap 1dobozzal szivtam. 18/f

2010. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!