Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » RTA, RDA e cigi tankban...

Dead626 kérdése:

RTA, RDA e cigi tankban mennyi idonkent kell a huzalt cserelni? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Dziasztok vettem egy RTA tankot a modomra de mivel eddig csak porlasztom volt nem pedig huzalos/coilos (ki hogy mondja) nemtudom hogy mennyi idonkent kell azt cserelni.

Es olyan aki jartas ebben a temaban megtudna azt is mondani hogy melyik eri meg jobban ha veszek egy tekercs huzalt es feltekerem magamnak es ugy gyartok otthon vagy vegyek elotekert huzalt?ami szerintem vastagabb es strapabirobb

Szoval melyik erne meg?

Ar ugyileg es terheles szempontjabol.

Elore is koszonom a valaszokat!

Azok akik okoskodnak hogy minek vettem ilyet ha nemneztem utanna azok kimeljenek!



2019. márc. 26. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó, hogy mennyi ideig jó a huzal. Én 2 vattázás után cserélem a huzalt. Minden vattázáskor kiszeded a használt vattát és ráizzítasz a huzalra, hogy felizzon, majd egy drótkefévél megdörzsölöd. Ha nincsen drótkeféd, akkor egy csipesszel kapargatod. Azt elfelejtettem mondani, hogy dörzsölés után érdemes egy pohár vízbe mártani a deckben lévő huzalt, hogy a szennyeződés lejöjjön róla. Mint mondtam, én két vattázás után cserélem a huzalt, van aki finnyásabb erre és vattázásonként cseréli, van aki pedig 2-3 hónapig használ egy huzalt. Egyénfüggő.


Olcsóbb, ha magadnak tekered a huzalt, lehet venni 3 méteres (vagy hosszabb) huzalokat (sima ss, ni, kanthal) és ebből is van clapton, sima stb stb.

Az előre tekert huzal sem olyan vészes árban szerintem, én 48 db-os pakkot veszek, az bőven elég 5-6 vagy akár több hónapig és 1000 forint körül van fasttech-en, itthoni weboldalon pedig olyan 2500 forintért.

2019. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!