Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta cigik vannak? És...

Milyen fajta cigik vannak? És hogy vannak az erősségek?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok hogy színek szerint melyik a leggyengébb melyik a legerősebb.Meghogy melyik fajták a legjobbak.Nemrég cigiztem először és kék Sopianae-t kostoltam meg.Lehet kicsit erős volt:)De azért nem akarok rászokni csak mondjuk nagyon ritkán egy szálat. Mi a véleményetek?
2010. júl. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A fehér Sopianae a leggyöngébb, a barna pedig a legerősebb, de mindegy hogy milyen márka, mindegyiknek az oldalára rá van írva, hogy milyen erős tehát hogy mennyi a nikotin ill. kátránytartalma. Jah és ha néha-néha egy szálat akarsz csak elszívni, akkor is előbb utóbb rászoksz majd, én is úgy kezdtem, h néha egy-egy szál :)
2010. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Hát majd vigyázok és kordában tartom magam!
2010. júl. 4. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy vannak herbar cigik is csak drágábbak.

A töltöttekről mi a véleményetek?

2010. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen az a töltött?;)
2010. júl. 4. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Az emberek 90%-nál ez van! csak 1-1 szál, aztán 2-2 és végül gyárkémények lesznek! 10ből 9 haveromnál ez volt! A cigi egyenlő az ablakon kiba***ott pénzzel! Ha csak "menőségből" szívod gyökér vagy, ha csak úgy akkor meggondolatlan. Ja meg a bagósokról 2méterről árad a füstszag!
2010. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nem értem. Miért akarsz néha egy-egy szálat elszívni?
2010. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát mert lenyugtat:)de ért olyan fontos ez neked?:O
2010. júl. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!