Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha mellettem szívnak szabadtér...

Ha mellettem szívnak szabadtéren mariuhánát akkor, a 3 nap múlva történő drogteszten kimutatható bennem a fű?

Figyelt kérdés
Nem voltam soha rendszeres fogyasztó... konkrétan majd 10 éve próbáltam ki de azóta egyszer sem használtam... katonai alkalmasságim lesz és félek, ezért vacillálok, hogy elmenjek-e arra progira ami miatt feltettem a kérdést:( előre is köszönöm a konstruktív válaszokat!

2019. ápr. 8. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
A kérdésed alapján egyértelmű, hogy katonának kiválóan alkalmas vagy, menj bátran!
2019. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon intenzív szaga van, ami viszonylag gyorsan el is illan és elég szép területben képes elterjedni, de ennyi. A hatóanyag, ami hathatna rád, az már az eredeti fogyasztó szervezetében van. Mondhatni ez egy tévhit, hogy beszívsz te is, ha más által kifújt füsttel érintkezel.

Egyébként nem hinném, hogy kimutatható lenne az, hogy te 3 nappal ezelőtt mariuhanát fogyasztottál, bár őszintén szólva e-téren kissé ködös a tudásom. Nem tudom, hogy bizonyos szerek használata meddig mutatható ki a szervezetben, ahogy azt sem tudom, hogy miféle módszerekkel végeznek teszteket. Lehet, hogy van felületesebb módszer is, lehet, hogy olyan módszer is létezik, ami a napokkal ezelőtti fogyasztást is kimutatja, tényleg nem tudom. Abban viszont biztos vagyok, hogy a szervezetedben nem lesz mit kimutatni, végezzék el a tesztet bárhogy is.

2019. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 temegen01 válasza:
0%

Az én véleményem eről hogy ne menj mivel, hogy a thc ami a hatóanyaga az le megy a másik tüdejébe de nem az összes gondolj bele egy 'slukk' - ba legyen csak 3%meg maradt thc amit ki fúj, és ezt be be szívod és ez a 3%nem sok de nem egy 'slukk' - bol áll egy rendes cigi

Qzt ajánlom hogy húzd egy kicsit ezt a tesztet mindenképpen igyál sok vizet az tisztítja a verkeringest és egyél sok olyan gyümölcsöt amiben sok a C-vitamin ezek segítik ki üríteni a Thc-t a szervezetedből

2019. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! végül nem mentem inkább el... biztonságosabbnak találtam így:D de tényleg, köszönöm!
2019. ápr. 27. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!