Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik most a legolcsóbb és...

Melyik most a legolcsóbb és abból a leggyengébb cigi?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni a cigit. Melyik a legolcsóbb, és abból a leggyengébb cigi? (Hagyjuk a ne probáld ki szövegeket)

19L


2019. ápr. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mindegyik drága.
2019. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Feltétlenül meg akarsz dögleni?
2019. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha mértékkel szívod, nem károsabb, mint ha néha iszol. És amúgy is partycigis lennék. Ha dohányzol, de ugyanugy edzel, egészségesen élsz, nem nagyon káros
2019. ápr. 14. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Ami olcsó az szar is. De nincs már olcsó se. 5 évig szívtam azt a sza*rt. Ne tedd tönkre magad. Kipróbalni kipróbálhatod, de azon kívül hogy majd úgy fogsz köhögni hogy majd megfulladsz és feleslegesen elb*szod a pénzed , utána meg bűzleni fogsz sok értelme nincsen..
2019. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te így eldöntötted, hogy partycigis akarsz lenni?

Nekem is hirtelen ötlet lett, hogy ki akarom próbálni, aztán kipróbàltam, azt mondtam, hogy ez nem is nagy szám, soha többet. Aztán elkezdtem bulikban szívni, aztán kocadohànyos lettem.

Szerencsére már lassan 3 hétnél tartok, és remélem sikerül Nekem is és a pàromnak is megszabadulni ettől a szartól egy életre.

Válaszolva a kérdésedre, mindent megtalálsz a dohanyarak.hu-n.

2019. ápr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!