Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Ha a dohányfüstöt nem szívom tüdőre, hanem csak szájba, akkor tulajdon képpen a tüdőmnek nem lesz semmi baja?

Ha nem tüdőzöm le a füstöt akkor nem rakódik le sem a kátrány,sem a szén-monoxid nem jut olyan helyre ahova nem kéne? És akkor a nikotin sem lesz hatással rám,ugyanis nem jut el az oxigénen keresztül az agyig?

ápr. 20. 13:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ennek így eleve nincs ertelme. Így nem lesz tudobajod hanem csak szajrakod. Inkább tudozd le, mert szajrakod sokkal elobb lesz mint tudobajod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/5Időpont ápr. 20. 13:49 Privát üzenet
Így inkább száj vagy gégerákod lesz, viszont semmi értelme hiszen ahogy írod nem szívódik fel a nikotin.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 20. 21:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem,akkor lehet inkább befejezem az egészet,nem divatdohányzásból csináltam. Egyszerűen jó volt egy Dunhill vagy egy Marlboro mellé beindítani valami chilles zenét,és elgondolkozni az életen.

Azért nem tüdőztem,mert nem akartam nikotinos befolyásoltság alá kerülni

# 3/5Időpont ápr. 21. 21:21 Privát üzenet
Jól mondják, annak meg szájrák az esélye, ha úgy csinálod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 23. 10:00 Privát üzenet

Vagy nagyon fiatal vagy,vagy nem túl éleseszű:)

felejtsd el a cigizést.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 18. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tulajdon képen milyen egészség ügyi kockázata van a elektromos ciginek?
Ezt lehet nem itt kellene de tulajdon képpen ez is kérdés! Nincs véletlen valakinek meg maradt eladó VENTOLIN Evohaler inh spray? Asztmás vagyok és valahol el hagytam és van még...
Miér vérzünk tulajdon képpen a menzeszkor? (14, és még friss nekem ez a dolog ezért van ilyen sok, és lehet butaságnak tűnő kérdésem!
SOK embert évek óta az éhezés fenyeget, nem kellene garantálni mindenki számára napi élelmiszer adagot?
Elég sokat szívtam mar dohányfüstöt mert a családban mindenki és a barátok nagy része is cigizik. Így is köhögni fogok az első slukknál ha kipróbálom?
Mit tegyek ha dohányfüstöt kell egész műszak alatt lélegeznem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!