Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a dohányfüstöt nem szívom...

Ha a dohányfüstöt nem szívom tüdőre, hanem csak szájba, akkor tulajdon képpen a tüdőmnek nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Ha nem tüdőzöm le a füstöt akkor nem rakódik le sem a kátrány,sem a szén-monoxid nem jut olyan helyre ahova nem kéne? És akkor a nikotin sem lesz hatással rám,ugyanis nem jut el az oxigénen keresztül az agyig?
2019. ápr. 20. 13:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Ennek így eleve nincs ertelme. Így nem lesz tudobajod hanem csak szajrakod. Inkább tudozd le, mert szajrakod sokkal elobb lesz mint tudobajod.
2019. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így inkább száj vagy gégerákod lesz, viszont semmi értelme hiszen ahogy írod nem szívódik fel a nikotin.
2019. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem,akkor lehet inkább befejezem az egészet,nem divatdohányzásból csináltam. Egyszerűen jó volt egy Dunhill vagy egy Marlboro mellé beindítani valami chilles zenét,és elgondolkozni az életen.

Azért nem tüdőztem,mert nem akartam nikotinos befolyásoltság alá kerülni

2019. ápr. 21. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják, annak meg szájrák az esélye, ha úgy csinálod.
2019. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon fiatal vagy,vagy nem túl éleseszű:)

felejtsd el a cigizést.

2019. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!