Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha olyan cigarettát kapok,...

Ha olyan cigarettát kapok, ami halált okozna?

Figyelt kérdés

Elfogyott a cigim, mikor leszálltam a buszról és nem volt nálam csak 100 forint. Láttam egy srácot aki nem volt józan állapotban, de odamentem hozzá és megkérdeztem, vásárolhatnék-e tőle egy cigit. Lassan reagált, majd kiszedte a dobozt a zsebéből amiben több is volt. Nem volt lehajtva a végén a papír, tehát nem úgy nézett ki hogy otthon készitette, hanem olyan "normális" volt, mint egy gyári és még a Marlboro márka is rá volt irva, plusz szűrő volt rajta akkor biztos, hogy nem volt semmi veszélyes anyag belekeverve ami halált okozna? Csak azért kérdem mert már hallottam rossz tapasztalatokat. De én csak egy normális cigit szerettem volna és félig elszivtam és bepánikoltam. Amúgy utána elhajitotta a pénzt és azt mondta tartsam meg. De nem azért mert bunkó volt, hanem mert látszott rajta, hogy vagy részeg vagy valami más van benne. De ugye nekem csak nem olyat adott, annak kicsi az esélye igaz?


Köszönettel egy pánikos 18 éves lány



2019. ápr. 30. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ne szívd el.
2019. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi, ha belekevertek volna valamit, már tapasztalnád a tüneteket.

Amúgy én nem hallottam róla, hogy bárki is kevert volna bármit a saját szivarába.

A leghelyesebb az lenne ha leszoknál, de ez már csak a te dolgod.

A lényeg, szerintem megnyugodhatsz :)

2019. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Minden cigaretta halált okoz, de Neked nem most.

20-30-40 év múlva...

2019. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
O valoszinu nem azert tartotta maganal, mert tudta hogy valaki kerni fog tole. Ergo sajat maganak akarta, abba minek keverne barmit is?
2019. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem túl valószínű, hogy csak azért tartott magánál egy mérgező cigit, hogy ha valaki kér tőle, megölhesse...


2. Ha mégis mérgező lett volna, valószínűleg gyorsan hatna, és egyből érezted volna.


3. Mindezek ellenére én a helyedben nem pont az ilyen fura alakoktól kérnék cigit. :D

2019. máj. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi van. Ha lett volna benne valami.., azt egyből beérezted volna :)
2019. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Már megnyugodtam. Túléltem a tegnapot.
2019. máj. 1. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A saját cigarettájából adott neked. Nem valószínű hogy direkt olyan cigit szív amibe belekevert egy halálos anyagot.


U.I.: A dohány is halálos anyag, tehát minden cigibe bele van keverve egy halálos anyag.

2019. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendes cigi volt de még ha töltött se halálos :)

amíg van rajta szűrő és márkajelzés nem kell félni

2019. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!