Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudnék szerezni Black...

Hol tudnék szerezni Black Stone szivarkát?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vannak már hasonló kérdések itt, de mind elég régi és amúgy sem nagyon nyújtanak megoldást a problémára. Személyes vétel, vagy rendelés, mindegy, amennyiben a szállítás nem duplázza az árat, mint ahogy a legtöbb helyen láttam..

2019. máj. 12. 18:43
 1/4 anonim válasza:
Hát magyatországon tuti nem talalsz. Külföldröl kell beszerezni (pl. Anglia)
2019. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia végül hogy sikerült?
2019. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, bocsi a késői válaszért.

[link]

Ezen a helyen lehet vásárolni elég olcsón, 20 dollár 10 karton, azaz 200 szál, habár asszem Amerikából szállítják szóval az útiköltség rádob az árára rendesen, de szerintem még így is megéri, tekintve hogy 20 dollárt érő pénzből itthon veszel 5 dobozt max.

2019. dec. 10. 12:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan megduplázza az árát az útiköltség, 41 dollárba kerül azzal együtt, ami kb 12000 Ft, de ha utána számolunk az hasonló ár mint itthon 10 doboz jobb minőségű cigi, a Black Stone meg ráadásul egy különösen jó minőségű szivarka úgyhogy az ára szerintem még így is baráti.
2019. dec. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!