Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Golden Virginia dohány...

A Golden Virginia dohány adalékmentes?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza németországból, és odakinnt a Pueblo dohányból sodortam és nagyon bejött, erősségre is, izre is, és elvileg teljesen adalékmentes. Hallottam, meg utánanéztem hogy van elvileg itthon is, de a városban ahol lakom egyetlen dohányboltban se jutottam hozzá, egyik Pesten tanuló haverom ajánlotta még az Amber Leafet de az sincs itt sehol. Előtte egyébként kék camelt szivtam az olcsósága miatt, de ha már dohányzok, mert leszokni nem akarok, szeretek dohányozni, akkor kevesebb féle káros anyagot vinnék a szervezetembe, meg ez a Pueblo nagyon bejött. Nos mivel itt nem találtam ugye semmifélét, vettem egy csomag Golden Virginiát, izre rendben van, sőt nagyon aromás dohány, csak olyan hegyi levegő. Viszont ha nincs benne adalékanyag akkor maradok ennél, vagy esetleg, más, erősebb dohányokat tudtok ajánlani amik hasonlóan jók, adalékmentesek ?

2019. máj. 20. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A Golden Virginia nem adalékanyagmentes,de kérdd meg a dohányboltost,hogy rendeljen neked Pueblot vagy Pepét.
2019. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!