Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tippek kezdő e-ciginek?

Tippek kezdő e-ciginek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy e-cigarettát de nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. Tippek hogy mivel tudnék kezdeni és hol tudnék venni/rendelni?

Előre is köszönöm a válaszokat!🙂



2019. máj. 26. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem első kitem Eleaf iKuu i200 Melo 4 D25 volt

nem bonyolult porlasztót is lehet hozzá kapni dohányboltba egy ezresért és több mint egy hónapig is lehet használni a porlasztót hozzá attól is függ hány watton használod használat előtt a porlasztónak a kis lyukacskáiba ahol látszódik a watta bele kell csepegtetni liquidet majd ha visszatetted a tankba tölts bele liquidet hagyd kb 10-20 percig hogy megszívja magát a watta liquiddel párszor szívd is meg úgy hogy nem nyomod a tűzgombot így jobban belemegy a liquid a wattába. érdemes elsőnek 30 watton használni és ha nincs égett íze minden jó akkor viheted fel ötössével a wattokat! én innen rendeltem meg egyébként: [link] van utánvétel is

2019. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!😊
2019. máj. 26. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Na azért szerintem az első alap kérdés, hogy DL vagy MTL kitet szeretnél? DL=direct lung,mintha vizipipáznál,MTL=mouth to lung,ez imitálja legjobban a cigit,először szájba,utána letüdőzöd. A DL-el sokkal nagyobb gőzt tudsz kihozni, viszont az akksid is gyorsabban lefog merülni illetve sokkal több liquidet fogsz fogyasztani vele. Gyenge nikotin ajánlott(3-6mg). MTL sokkal barátságosabb liquid fogyasztás, hosszabb akksi élettartam viszont jóval kisebb gőz. Először ezt döntsd el szerintem, hisz ha DL tankot veszel azzal nehezebb lesz MTL re használni. (Bizonyis modelleknél megoldható,de nem az igazi).
2019. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!