Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudoztem le a cigit, hogy...

Nem tudoztem le a cigit, hogy jobb?

Figyelt kérdés
Elszivtam eletem masodik szal cigiet es egyszer sem tudoztem le. Korubelul 3 oraja volt ez es most nagyon faj a torkom. Lehet hogy ez csak egy veletlen egybeeses de azert kivancsi vagyok. Igen tudom nem kell leirni hogy mindenhogy karos meg mindek cigizel stbbb..... Nem nem cigizek de ki akartam probalni es szerinte azert belefer egy ketto az eletembe akar mennyire karos is. És még arra lennék kiváncsi hogy melyik a károsabb, ha letüdőzöm vagy ha nem? Válaszolat elore is koszi

2019. máj. 28. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy piros west-et szivtam 2.nak
2019. máj. 28. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindkét módon káros .de szerintem az is baj hogy pont nagyon erős az a cigi.valami gyengébbel próbáldd ki
2019. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Aki letüdőzi az tüdőrákért szállt versenybe, aki nem az meg száj-és garatrákért.
2019. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dohánytermékekbe kb csak a cigit ajánlnják tüdőzésre mert elvileg szájrákot kapsz xd, na de egy pipát vagy szivart nem szoktak xx, na de valaki a bort is csak megízleli és kiköpi xd
2019. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt ajánlom, hogy ne is próbálgasd! Addig örülj, amíg nem szoksz rá, mert aztán már késő lesz.
2019. máj. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se próbálgasd.
2019. máj. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A cigaretta nem egy zsíros burger vagy csoki, hogy néha azért belefér :D A próbálgatásból kocadohányzás lesz abból meg dohányzás.Valószínűleg attól vna, de ha köhögsz, szarul vagy, és nem élvezed, és még csak le se tüdőzöd, vagyis összességében erőlteted a dolgot, hogy te cigizni akarsz akkor tényleg tedd fel magadnak azt a bizonyos MIÉRT kérdést.

Szórakozás? Nehéz a zélet? szociális előny? Beilleszkedés? Ez csak plusz egy gond a többi közé :D


Letüdőzni károsabb tiszta sor, de a szádba szívogatni meg egyértelműen csak ilyen rászoktató tevékenység, konkrét mindenki látja hogy ez nem esik jól, csak csinálod, mert nemtom...menő?

2019. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!