Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi csikk elnyomás gyógyítása...

Cigi csikk elnyomás gyógyítása hogyan?

Figyelt kérdés

Nem kérek kioktató kommenteket, tudom hogy nem feltétlen kellett volna megtenni.

A lényeg, hogy a kezemen el lett nyomva egy cigi és az lenne a kérdésem, hogy valaki tud-e valami jó ötletet vagy módszert, amivel elősegítem a gyógyulását!? Hólyagos lett, de lejött róla a bőr. És tudom, hogy valószínűleg nem fog eltünni teljesen és nyomot hagy. A kérdés tényleg arra irányul, hogy valamelyest a gyógyulását mivel tudom elősegíteni.



2019. máj. 29. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Neogranormon krém.
2019. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak tegyél rá egy steril tapaszt, hogy ne fertőződjön el, égésre, ha már sebes, akkor nemigen szabad semmit kenni.
2019. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel lejött a bőr így nyitott.ilyenkor már semmit nem kell tenni azon kívűl hogy vigyázni kell nehogy elfertőzödjön.leragaszthatod de akkor is kell neki egy kis szellőzés.hamarabb beszárad
2019. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tiszta levendula olajat lehet rárakni, ha nem nyílt a seb, de jó a neogranormon is, meg mindenfajta hámosító kenőcs.
2019. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kend be sudocreammel vastagon és rakj rá tapaszt vagy gézt, egy éjszakára így bepácolva hagyd, elég látványos az eredmény ismételd újra ha kell.
2019. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!