Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet carb nélküli bongot...

Hol lehet carb nélküli bongot venni?

Figyelt kérdés

Legalábbis 10 ezer alatt szeretnék, mert a 40-50 centis állatokon nincs nyilván de annak meg is van az ára annyit nekem meg nem ér.

Szeretnék egy olcsóbbat de mindegyiken egy rohadt nagy lyuk van amit fogni is kell meg tiszta macerás... Gondolom akkor ki se lehet húzni azt a részét ahol bele kell tömni, csak elengedni a lyukat és szívni az meg milyen gagyi már...

Valaki talált? Én az égész netet átnéztem és nem találok carb (ez annak a kis lyuknak a neve) nélküliket. Valaki esetleg tudna segíteni?



2019. máj. 31. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Linkelgetni nem fogok mert van millió link de holland vagy usa oldalt nézegess.amúgy a 40-50 centiseken is gyakori a lyuk és nem gagyiságból.

Gyújtás után baromi forró tud lenni a “tömő” rész.Szinte az összes üveg bong “tömő” része kihúzható,hogy lehessen takaritani.

Én már nagyon sok félét teszteltem de ami szerintem a legjobb azok a ~15 centisek.

Könnyű tisztitani,kézre áll,nem nehezek,és a lényeg,hogy ki tudod teljesen szivni,A nagy bongokat szerintem nehéz szivni és sok levegő jut a tüdődbe gyújtás után mielőtt a füst felér a bong szájához.

“Tömő” nek a neve pipacső,azt hiszem chillum néven ismert általában.

2019. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!