Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet megsejtette a testvérem...

Lehet megsejtette a testvérem hogy cigizek?

Figyelt kérdés
18 vagyok a bátyám 22.Sokszor hív át magához ps ezni.én cigizek meg ő is,narancssárga pall mallt szívok persze úgy hogy itthon nem tudják.a testvérem pedig arany marlborót szívott.jó pár napja amikor átmegyek hozzá mindig narancs pall mall van nála,és eddig ha ps eztünk és cigizett odament az ablakhoz,most már nem.kirakja az asztalra a cigit meg a hamutartót.és ott cigizik.egyszer azt is észrevettem hogy elémtolta a cigisdobozt.Róla tudják anyuék.rólam nem,de lehet a tesóm tudja.
2019. jún. 2. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
De tulajdonképpen hogyha ő is cigizik, akkor miért akarod titokban tartani előtte is? Nem lenne egyszerűbb ezt vele megbeszélni?
2019. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert lehet elmondaná anyuéknak!
2019. jún. 2. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudok aki cigarettázik annak a szája, ruhája, haja jellegzetes szagú. Nem nagyon lehet azt titkolni... vagy a ruhádon érezte, vagy amikor puszit adtál neki annak maradt olyan szaga a bőrén. De lehet még több jel is, amin észre lehet venni. Lehet csak azt hiszed nem tudják szüleid, csak várják amíg összeszeded magad a bejelentésre, nem akarnak stresszelni a konfrontációval.


Amúgy mindkettőtök jobban tenné, ha letenné. Drága, egészségtelen és büdös. Az egyetlen amiért szívják az emberek, mert addiktív, függőséget okoz, komolyabbat, mint egyes illegális kábítószerek.

2019. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 évesen nem hinném hogy megbüntetnek a szüleid mert cigizel... felnőtt ember vagy nem hinném hogy probléma lenne belőle ha kitudódna :) itt már a kérdés inkább az hogy te mondod el nekik vagy más vagy egyszer csak lebuksz.. én inkább elmondanám nekik hogy ne érje őket meglepetés
2019. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hali 5 ős!Te figyu én már kétszer beszéltem veled.ugyanazt a kérdést tetted fel mint akkor....ugyanazokkal a szavakkal.Neked ez a fétised?
2019. jún. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!