Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leteszem a cigit 2het...

Ha leteszem a cigit 2het alatt hizok annyit hogy latszodjon is a hizas?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány kiló voltál előtte. Pl. ha 250 kg, akkor nem.
2019. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haha vicces kedves. 48 vagyok most. Amugy lehet te vagy a diszno. 😂
2019. jún. 18. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor attól függ, hajlamos vagy-e a hízásra. Ha igen akkor látszani fog. Bár 48 kilósan még jót is tenne pár kiló plussz ;)
2019. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol,mert nem cigizel nem fogsz hizni. Sokan az elvonasi tunetet nasizassal csillapitjak,ezert van hogy elhiznak. En pl leszokas utan 1-2 honappal fogytam,mert tobb energiam lett,es kedvem tamadt ujra sportolni,amit anno a cigi miatti tunyulas miatt hagytam abba.
2019. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Midorillee ***** válasza:
Szia én nagyon vékony voltam amikor cigiztem, valóban általában a nasizás miatt híznak az emberek. DE a nikotin és általában a dohányzás gyorsítja az anyagcserét idő kell mire minden helyreáll illetve amig a nikotin és társai kitisztulnak a szervezetből. Nem jó hirtelen hízni és hirtelen fogyni sem. Valószinüleg fog gyarapodni a testsúly leszokás után de ez inkább hónapok kérdése. Egyébként leszokás után illetve alatt az ízérzékelés is fokozódik, illetve javul, a szaglás szintén ezáltal az ember étvágya is nagyobb. Én ezt az utolsó elszívott cigaretta után kb. 4. napon éreztem
2019. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!