Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mennyire káros?

Ez mennyire káros?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja elszívtam egy olyan hamis cigit poénból ami abból állt hogy egy papírt megtöltöttünk zsepivel a végét meggyújtottuk és aztán kezdtük el szívni. Élveztem tök jó volt de nem tudom hogy ez hosszútávon mennyire káros vagy mennyi szál után alakulhat ki komolyabb betegség. Amúgy nem tüdőztem le a füstöt.

2019. júl. 16. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon káros.
2019. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden cigi káros ,mindegy minek nevezik .
2019. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ettől mennyi idő alatt jelentkezhet betegség?
2019. júl. 16. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmas.....
2019. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Normális választ pls
2019. júl. 17. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyitől semmi bajod nem lesz, de ne csináld mert a papírt elszívni sem egészséges.

Viszont a dohányzás nem úgy működik, hogy hány szál után alakul ki betegség. Ezt senki nem tudja megmondani. Valaki soha nem dohányzott és tüdőrákban hal meg, más meg 50 évig cigizik és nem lesz beteg. De olyan nincs, hogy 5 szálat elszívsz és nincs gond, majd a hatodik megbetegít.

2019. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg szánalmas.Egyébként a papír a legkárosabb minden cigiben.A zsepiről ne is beszéljünk.8-10 évesen nem ilyennel kéne foglalkoznod.
2019. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!