Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rögtön egymást követő napon a...

Rögtön egymást követő napon a vérvétel nem káros?

Figyelt kérdés
Ma 6 fiolaval vettek holnap 2vel fognak. Mióta reggel levették azóta nagyon szédülök gyengének érzem magam, jobban dobog a szívem és nehezebb levegőt venni. Egyébként vérszegény vagyok szóval lehet ezért visel meg ennyire. De remélem nem káros ennyi vért levenni egymást követő napon.
2019. júl. 24. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos, hogy semmi bajod nem lesz tőle. A véradásnál 400 ml-t vesznek le, ami sima vérvételi csőből negyven az 40 darabot jelent. két nap alatt 8 cső az semmi. A panaszok inkább pszichés eredetűek.
2019. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi 🙂 már jobban vagyok
2019. júl. 24. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, örülök, hogy segíthettem.
2019. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Blau Kind ***** válasza:
24%
Nem, a vérvételek sokasága nem káros. Ha még sokkal fáradékonyabb is lennél, vegyél vény nélkül kapható vas vitamint és B12 - vitamint. Röntgenre és CT - re is lehet menni egymás után, az sokkal károsabb. A röntgensugárzás ugyan is bizonyítottan rákkeltő (karcinogén), viszont aki genetikailag nem fogékony rá, annak semmi sem árt...
2019. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek teljesen igaza van.Ha valaki vérvételtől van rosszul az inkább csak pszchihes eredetű.Az a mennyiség amit ott vesznek minimális.
2022. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!