Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyetem után 1 évig nem...

Egyetem után 1 évig nem dolgoztam és nem fizettem TB-t, most nemsokára lesz munkám. Ilyenkor mi történik? Úgy tudom a munkáltató innentől fizeti majd, de az elmúlt évvel ilyenkor mi lesz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Csoda, hogy még nem kaptál felszólítást.

Talán be kéne menni a navhoz és ott érdeklődni. Biztos, hogy van elmaradásod, azt ki kell fizetni.

2019. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt ki kell fizetned. De nem azért, de sosem értettem, hogy lehetnek ilyen életképtelenek egyesek. Ha beadtad volna a kérvényt, hogy szeretnél rá rámogatást, 1 évig átvállalta volna az ökormányzat. Ezt mindenkinek megadják. Ehelyett fizethetsz több mint 80ezret
2019. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem olyan biztos az hogy fizetnie kell. Mikor végeztem a közép sulival utána én sem fizettem igazából azt sem tudtam hogy fizetnem kéne. Szerintem több mint egy évig nem volt fizetve és mai napig nem kaptam semmi felszólítást és nem is mentem be a navhoz. Másoknak is van akik sosem fizetik és sosem kapnak semmit. Persze ismerek olyat akinek kiszámlázták.
2019. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
73%-os, neked is kifogják :)
2019. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
A baj mindig akkor kezdődik, mikor végre lesz állásod és bejelent a TB rendszerbe a munkáltató. Ki fogják számlázni, persze lehet, hogy nem 1 év után, hanem több év után, de jobb magadtól rendezni.
2019. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
A NAVnak az a hobbija, hogy az ilyeneneket felderíti és utólag kiszámlázza kamatostul...
2020. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!