Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melltartót le kell venni...

Melltartót le kell venni háziorvosi vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Én nem tom mi van, barátnőm volt és le kellett vennie pedig csak meghallgatták sztetoszkóppal.

2019. aug. 23. 14:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja és 25 éves, nem elhanyagolt külsejű, nem túlsúlyos csaj vagyok, mielőtt valaki azzal poénkodna, hogy biztos azért nem kellett.
2019. aug. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem ha csak a szivem hallgatják meg sose kell levennem sőt elég csak a pólót felhúznom a szivemig, eddig csak ekg-nál kellett levetnem.
2020. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Normálisan szívet nem lehet melltartóban hallgatni. Pont.


Lehet szégyenlősködni, meg orvosként kontár munkát végezni. Nyílván ha a beteg nem veszi le a melltartót leírom, hogy a szívhangokat együttműködés hiánya miatt csak korlátozottan tudtam hallgatni.

2020. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Hm hát vizsgáltak már nagyon sokszor de nekem még soha senki nem mondta hogy vessem le, megtudott alaposan hallgatni, ha olyan volt becsúsztatta kicsit a melltartóm alá, valaki a szívzörejemet is felfedezte.

Nagyon szégyenlős vagyok de levenném ha kérné, hisz együttműködő vagyok főleg hogy az én érdekem.

2020. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan, hogy melltartóban hallgatott majd megkérte vegyem le mert hallott valamit és jobban meg akar vizsgálni. Akkor állapította meg a szívritmuszavarom.
2020. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen, félévente járok kardiológiára, ahol a többi vizsgálat mellett a kardiológusom mindig meg is hallgat, és mindig leveteti a melltartót, de ahogy figyelem, nem is tudna tőle rendesen vizsgálni, így is mindig "útban van" a bal mellem.
2020. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, én is járok kardiológushoz rendszeresen és igaz nekem nagyon pici melleim vannak, így nincsenek "útban", de le kell vennem a melltartót mindig. Nem a melleimen hallgatózik, hanem inkább a mellkasomon a két mellem között kicsit bal oldalra. Illetve a bal mellem alatt, így a melltartó pont ezeket a területeket takarná el.
2020. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Én is voltam kardiológusnál azóta, és csak az EKG-hoz, ill. szív UH-hoz kellett levenni, ami érthető, de ahhoz, hogy meghallgasson, maradhatott a melltartó, (igaz nekem is kicsik a melleim), mind a kardiológusnál, úgy a háziorvosnál is mindig. Vagy hozzatartozik az igazsághoz, hogy mindketten doktornők?!
2020. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Vagy hozzatartozik az igazsághoz, hogy mindketten doktornők?!"


Inkább mind a ketten trehányak.

2020. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudom utolsó, de a háziorvosom az egyik legalaposabb doki a környéken. Attól, hogy nem veteti le még alaposan megvizsgál. A kardiológus meg aztán pláne tudja mit csinál, nyilván.
2020. aug. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!