Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs bizalmam ahhoz a haziorv...

Nincs bizalmam ahhoz a haziorvoshoz, akihez anyukam reven kerultem miutan hozza kellett koltoznom. Hogyan tudnek masikhoz menni?

Figyelt kérdés

Uis. probaltam, de mindegyik a korzetere hivatkozott es h van koztuk hallgatolagos megallapodas h nem vesznek at beteget.

Nekem viszont volt egy bizonyos ugyem az orvossal, amit nem mernek felvallalni. Elotte se volt szimpi de nemigen szorultam ra.

Aztan sajnos igen, anyam korhazban volt, én egymagamban, feldagadt terddel, fajt mindenem es idegileg is kivoltam. Tomegkozlekedesen utaztam amikor nagyon megrandult kicsavarodott a labam es szo szerint agyekból jott a fajdalom, mint irtam a terdem duplajara dagadt, mert ovtam a masik labam amit tavaly mutottek. Kinomban kihivtam a haziorvost es az agyeki panasznal, már le akarta venni a bugyim elotte megcsokolt, amit a frontinnak "koszonhezoen" nem haritottam. a tobbit igen. A tortentek utan akartam orvost valtani, szabad orvosvalasztas cimszo alatt. Nem sikerult!

A dolog pedig nagxon gáz, ciki, kinek mondanam el hivatalosan.

Azota, szűk 1eve nem voltam nala

Hol van itt szabad orvosvalasztas? Ja. amikor anno kihivtam ugyeletbe 5e- adtam neki. Utana jottek a dolgok, hogy mától, legyek én a baratnoje.

Akkora hulyeseg az egesz, hogy el se hinnek nekem.


2019. aug. 23. 18:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
jézusom. ha ez igaz, minél előbb mondd el! nem rád nézve gáz, nyugi
2019. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye háziorvos nincs is. Ha ez az egész nem kitaláció, menj el a rendőrségre, és jelentsd fel.
2019. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem kitalacio!

Tavaly juliusban tortent.

Sajnos igaz. Kivoltam anyam miatt aztan h a en is lerobbantam, szét voltam esve. Es mivel csak ketten voltunk a lakasban en k..va ketsegbeesett, nem tudtam normalisan kezelni a helyzetet.

De amikor azt akarta azommal mondtam hogy NEM

akkor azt mondta, csak sz....jam le. Mivel velem tortent, dehogynem szegyellem. Ezzel se akkor, mostmár pedig egyaltlan nem megyek rendorsegre

Em azt a cirkuszt nem birtam volna ki.

De se az anyamnak se senkinek..nincs is...nem mondtam. Ahogy itt is, talan meg sajat anyam is ketelkedne

2019. aug. 23. 18:54
 4/11 A kérdező kommentje:

Mert anno amikor megmutattam anyamnak hogy nez, itt a társkereson, ez nem a haziorvos NGy?! uis nos stb. Anyam felhaborodva szinte kikerte maganak h az hogy lenne a haziorvos. Pedig a vak is latta. Sajat nevvel felpuceran. Itt nem ez lenyeg. Hisz en is a tarskereson voltam....a lenyeg, hogy nem hinnenek nekem.

Ezt csak megirtam. Mert sz@r. És azota nem merek beteg se lenni nehogy menni kelljen hozza.

Itt se irtam helyseg nevet es az o nevet se mernem. Aranylag kis hely, 12ezres lelekszammal..hamar kiderulne

2019. aug. 23. 19:00
 5/11 A kérdező kommentje:

Az alap hogy regen elvaltam, anyammal lakok tarsat keresek. Ez jó taptalaj volt a disznosaghoz, amit nem engedtem, de sérulni igy is serult az amugy is labilis lelkem.

Tehat, hogyan valtsak orvost. Koltozzek masik utcaba h ne hozza tartozzak?!

2019. aug. 23. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden haziorvosi rendelohoz tartozik betegjogi kepviselo, en vele vennem fel a kapcsolatot. O elinditja a dolgokat ha kell, es athelyeztethet szerintem. Ot nem fogja erdeleni a dokik egymas kozotti megegyezese.
2019. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam, pedig a Te válaszod, a válasz, a kerdesemre.

Ki is van téve az Sztk rendelók ajtajanal...

Es neki el kell mondanom ezt..mert hiaba nem en viselkedtem elmebeteg módon, de velem tortent.

2019. aug. 23. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó jót írt, de ha nem akarsz cirkuszt - elmondani ezt az egészet egy hivatalos helyen - valóban egy másik körzetben eső dokinál kellene akár egy ideiglenes cím. Tartózkodási hely. Azzal már mehetsz más orvoshoz, nem kell az állandó cím alattihoz járni.
2019. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A .? lemaradt. szoval kell az indokom a betegjogi kepviselonek?
2019. aug. 23. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kell indokolnod miért mész betegjogi képviselőhöz. Indoklás nélkül nem tesz át másik dokihoz, csak ha van alapos ok!
2019. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!