Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő után hat? (sos lent)

Mennyi idő után hat? (sos lent)

Figyelt kérdés
A legalon, majregeneralo kapszula, 4 nap múlva megyek, orvoshoz nem akarom azt hidje, kitapintassal hogy iszom, sok volt a nyári party, sound sziget... Stb...
2019. aug. 25. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fiatal vagy még (party, sound) ilyenkor a máj magátol is regenerálódik. Szerintem nincs is olyan rossz állapotban mint hiszed, legalábbis májmegnagyobbodásod nem kéne legyen. Lehetne kérni vérvételt májenzimre, ha már ennyire aggódsz. Nem biztatlak semmire pláne további ivásra, de azért szétinni egy májat egy nyár nem elég.
2019. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a tavalyi nyár is, igaz nem érzem rossznak, de ezt most szedni fogom. Sok víz, és nem iszok többet
2019. aug. 25. 14:34
 3/8 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. aug. 25. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy azt hiszed, hogy pár buli miatt megnagyobbodik/tönkre megy a májad? Ehhez intenzíven, évekig,töménytelen mennyiségű alkoholt kell inni...
2019. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évek óta nyomjuk, de nem töménytelen vannak hetek hónapok, kimaradasok
2019. aug. 25. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a dokit. Meg kérnék egy vérvételt, abban van májenzimérték is. De szerintem ha innentől mértékkel iszol az elég, ezek a kapszulák tényleg súlyos gondokra valók. Elhízás miatt az exemnek is voltak rossz májérrékei, kb mint aki iszik (doki momdta h ezek olyanok) és ennek ellenére nem kapott rá semmit csak h fogyjon.
2019. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
110kg vagyok és 196cm
2019. aug. 25. 14:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Vérvételre minimum 2 hónap várakozási idő van nálunk, és kamionos vagyok
2019. aug. 25. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!