Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg szoktak adni az...

Tényleg szoktak adni az orvosnak pénzt, ha csak úgy ki akarja magát iratni az ember táppénzre?

Figyelt kérdés
Hallottam már ilyenről, és ha valóban így van, akkor azt, hogyan érdemes csinálni? Asztal alatt odacsúsztatod, vagy borítékba rakod és úgy adod oda, hogy az asszisztens ne lássa vagy valahogy máshogy? Sajnos az állása biztonsága az embernek néha kritikus szintre csökken és ha menni kell, akkor szoktak ilyet csinálni úgy tudom. Mármint akkor is.

2019. aug. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Én ilyenről még nem hallottam, pedig voltam már kamuból táppénzen. Őszintén megmondtam az orvosomnak, hogy kicsit besokalltam, sok a stressz, el szeretnék menni pihenni öt napra. Eddig soha nem mondta, hogy nem, de évente kb kétszer játszom ezt meg. Orvosom átlagos, úgy értem, hogy én soha nem jópofiztam neki, és tényleg ritkán megyek hozzá. De eszembe sem jutott, hogy ezért pénzt adjak!
2019. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

ALAP!


Kinek van pofája, hogy INGYEN kérjen egy szívességet...ami gyakorlatilag táppénzcsalás...az orvosától?


Vagy neked miért kéne, hogy ingyen megtegye? Politikus vagy? Az exe? A rokona?

2019. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi orvosunk szivesen elfogadja a penzt! De amit az elso irt ugy kell csinalni es esetleg ha van kereted ra, adhatsz penzt h legkozelebb is adjon!
2019. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Asztal alatt csak akkor dugd, ha az asztal nem szélesebb 60 centinél!
2019. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!