Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok tippeket adni vérvéte...

Tudnátok tippeket adni vérvételhez?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. Több mint 10 éve nem vettek tőlem vért. Tudni kell rólam hogy kb 4 éve lettem nagyon félős. Valoszinu az okot is tudom ami kiváltotta ezt az egészet. De annyira félős vagyok, hogy képes vagyok dolgokat bebeszélni magamnak. Lehet kezeltetni kéne magam.... viszont szeretnék elmenni vérvételre, mert amiért ilyen félős vagyok szeretném tudni hogy igazából semmi bajom és okom felni.

Nagyon rettegek a vérvételtől.


2019. aug. 27. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozza teszem hogy semmi okom pánikra, mert nagyon rendesek az orvosok és annyira kis kedves az orvosi rendelő is egyáltalán nem az a fura szag ami szokott lenni. Kórházba se kell mennem mert ott leveszik. Németországban lakok.
2019. aug. 27. 16:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Elmész, nem paráztatod magad, nem nézel oda, hanem pl a képeket vizsgálod a falon, vagy a nővér fülbevalóját, és kész is.
2019. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerd meg a novert h felsz es beszeljen hozzad kerdezzen. De te is kezdemenyezheted a beszelgetest! De amit elottem irtak is jo. Gondolj arra h aznap mit fogsz csinalni!
2019. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De képzeljetek el a vérnyomásmérőtöl is annyira beparázok hogy rögtön felugrik a pulzusom 120 fölé... Nem vagyok jól összerakva az tuti
2019. aug. 27. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez tobb embernel van mint gondolnad. Nem v egyedul. Olyan is van aki a feher kopenytol parazik be.
2019. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is, ne nézz oda. :)

Másodszor, próbáld elterelni a gondolataidat valamivel. Ha kell, vigyél magaddal valamit, amit a másik kezedbe fogsz, és arra figyelsz. Mondjuk egy tenyérnyi méretű kis plüssfigurát vagy valamit, amit a kezedbe foghatsz, gyúrogathatsz, simogathatsz. Közben figyelj arra, hogy milyen puha a szőre vagy mennyire tudod összenyomni vagy akármi. A lényeg, hogy arra az érzésre összpontosíts, amit a kezedben érzel, így nem figyelsz arra, hogy jujj majd mindjárt meg fognak szúrni. Nyilván így is érezni fogod a szúrást, de nem lesz olyan ijesztő, ha közben erősen valami más érzésre koncentrálsz. Pár másodperc múlva pedig túl vagy az egészen. :)

2019. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom nektek a kedves es megerto szavakat. Megfogadom a tanácsaitokat. :)
2019. aug. 27. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:
De remélem nem te vagy a nővér!
2019. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!