Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha úgy érzem, hogy a folyamato...

Ha úgy érzem, hogy a folyamatos, tartós, és intenzív stressz tönkretette (/teszi) a bélrendszerem, akkor kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Már nagyjából 3-4 éve nagyon nagy stressznek vagyok kitéve. Ez kezdetben még nagyon hangos emésztés formájában nyilvánult meg, de mostmár olyan intenzitású, hogy egy nagyobb hullám után 10-30 percen belül rohannom kell a mosdóba hasmenéssel.

Van, amikor gyomorgörccsel ébredek, és sokszor már nagyon fáj napközben a gyomrom. Az utóbbi fél évben az étvágyam is csökkent.

Mivel 25 év alatti vagyok, ezért félek bármilyen beutalóért menni. Gondolom kiröhögnének, mondván, hogy túl fiatal vagyok emésztési panaszokhoz vagy tükrözéshez


2019. szept. 8. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológushoz, senki nem fog kiröhögni, pláne nem egy orvos
2019. szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg változtatni az étkezéseden,lehet, hogy az a fő baj és a stressz csak másodlagos! A főorvos doktor tanácsait kövesd!:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!