Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellműtétet végeznek elhízott...

Mellműtétet végeznek elhízott emberen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval az a helyzet hogy mindig is nagy volt a mellem ami fiúként nem túl ideális. De mindig azt mondták ó az csak háj, fogyjak le, jó lesz. Hát lefogyni nem sikerült, 75 kiló pluszban vagyok de a melleim sokkal nagyobb arányban nőttek és túl puhák, nőiesek. Biztos vagyok benne, hogy nem csak zsír van ott. Vajon műtenek-e ennyi háj többlet mellett? Nem kell hogy a zsírt kiszedjék, azt majd lefogyom valahogy, valamikor, csak a mirigyeket vagy nem is tudom mik szoktak kialakulni távolítsák el. Köszi a segítséget =)

2019. szept. 16. 23:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mutass magadról félmeztelen képeket.
2020. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!