Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan lehetőség, hogy...

Létezik olyan lehetőség, hogy laborvizsgálathoz kijönnek házhoz és leveszik a vért meg elviszik a vizeletmintát Budapesten? Nagyon rosszul viselem betegen az éhgyomorra utazgatást, sorbanállást.

Figyelt kérdés
Természetesen nem ingyen gondoltam. Aki tud írjon helyet ahova fordulhatok.

#Otthonvérvétel
2019. szept. 27. 15:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A háziorvosom nem partner az ilyen dolgokban sajnos. Mikor vérhigítót kellett használnom is iszonyú nehezen könyörögtem ki, hogy 1 alkalommal kijöjjön a nővér beadni és megmutatni hogy kell. Mert műtét után nem viltam járóbeteg. Még akkor is nehéz volt. Mimdegy találtam egy drága magánlabort akik kijönnek. Ez van :( Kell az eredmény nem tudok várni tovább. Főleg, hogy a labor ahova tartozom jelenleg csőtörés miatt zárva van. Nem akarok várni a bizonytalanra ha kinyit meg gondolom tömegek lesznek. Nálunk még időpont sincs. :(
2019. szept. 28. 21:32
 12/14 anonim válasza:

"A háziorvosom nem partner az ilyen dolgokban sajnos"


De naiv vagy ember!! A háziorvos egyből partner lesz ha megkínálod egy kis zsével!! Nekem régen azt mondta nem ír fel úgy semmit hogy nem látott. Na boríték azóta felír bármit úgy hogy nem is lát. Most írt ki 1 hétre tp-re és nem is látott.

2019. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van de ez olyan ciki
2019. szept. 29. 20:23
 14/14 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek még jól jön ez a kérdés. Otthonvervetel drága de nagyon profi szolgálratás. Tőlem nehezen lehet vért venni de semmi gond nem volt és kivetételesen nem fajt 1szúrasra sikerült és utána sem fáj és semmi nyoma. Késő délután megkaptam az eredményt és még el is magyarázták az eltéréseket. El voltam ámulva és nagyon megérte.
2019. szept. 30. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!