Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha "házhoz" megyek több a...

GetFree! kérdése:

Ha "házhoz" megyek több a lehetőség?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom,hogy igen f@s az állásajánlatok tárháza az interneten.

(Most végeztem hegesztőként) Sajnos időközben megutáltam ezt a szakmát.

Szóval azon gondolkozok,hogy elutaznék akár dunántúlra és ott elmennék hotelekbe,szállodákba,vendéglátó helyekre,hogy szeretnék ott dolgozni, van rá esély?


Vagy milenne ha külföldön próbálkoznék így?

Vagy már nem úgy mennek a dolgok,hogy kimegyek 0-ftal (nem 0-ftal indulnék meg de nem túl sok pénzzel.)

És ha nem is kőgazdagon de magyar viszonylathoz képest jó megélhetést szerezzek?



2015. jún. 24. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven beszélsz?
2015. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angol,alapfok
2015. jún. 24. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de az se itthon nem elég, se külföldön.

Főleg idegenforgalmi területen, gyakorlat, tapasztalat nélkül...

2015. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Angol alapfokkal kuloldet felejtsd el.

Dunantulra menj eloszor, gyarakba mindig van felvetel (Gyor, Mosonmagyarovar kornyeke). Oda mindenkit felvesznek, felre is tudsz tenni es kozben angolt tanulsz es nezegeted a lehetosegeket kulfoldre. De adj magadnak minimum egy evet, az eleg (persze majd meglatod, lehet, h kevesebb vagy eppen tobb ido kell), hogy felkeszulj egy jo kis tervvel milyen munkak vannak kint es addig alakulhat az elhatarozasod.

En ezt tennem (tettem).

2015. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!