Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dietetikushoz vagy gasztroente...

Dietetikushoz vagy gasztroenterológushoz éri meg jobban elmenni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben sokat fáj a hasam, sokszor van hasmenésem, illetve puffadok. Kitapasztaltam, hogy a lisztes ételek után rosszabbodik, gluténérzékenységre gyanakszom.

Szeretném magam kivizsgáltatni egy szakértővel, viszont nem tudom, ebben az esetben ki tudna többet segíteni.

(Koleszos vagyok, tehát egy mintaétrendet nehezebben oldanék meg)



2019. szept. 28. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a gasztro orvoshoz érdemesebb elmenned. A dietetikus esetleg utána tudna segíteni összeállítani neked több jó étrendet. Jobbulást!
2019. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp gasztroenterológus. Csak ő tudha diagnosztizálni a gluténérzékenyseget. Gyomortükrötéssel. Ha tb-s alapon mégy, akkor háziorvosi beutaló kell a gasztroenterológiai szakrendelésre
2019. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gastro, de oda beutaló kell a háziorvosodtól.
2019. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!