Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lóghatnék el orvoshoz,...

Hogyan lóghatnék el orvoshoz, ha már kétnalkalommal beköptek anyámnak? 23n

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést. Egy felnőtt 23 nő aki már szavazhat, szülhet, élhetia maga életét akár külön is, kik köpik be? Miért kell ellógnia az orvoshoz?

Én 23 évesen fogtam magam, és elmentem orvoshoz ha el kellett mennem. 23 évesen már nem volt kinek beköpni engem.


Ha te még 13 éves gyerkszinten vagy, akkor kérj engedélyt anyucitól vagy nőjj fel végre.

Ha a válasz az, hogy nem tudsz mert így meg úgy, akkor ne panaszkodj.

2019. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ennyi idősen már férjnél voltam. Fogod magad, elmégy az orvoshoz, és nem törődsz a fejleményekkel.
2019. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyám kolleganője, illetve a pasijaml látott a buszon, mert amivel mennem kell, azzal jár dolgozni. Aztán rettenetesen elkaotak, mikornhazaértem. Megint másik kollégája, meg azt, hogy fájdalomcsillapítót vettem, "mire kell az neki beteg, te adtad rá a pénzt, meg amúgy is nem köszönt nekem".


Anyámék nem normálisak. Nem enged, ha beteg vagy is könyörögni kell, hogy legalább lázsan ne hajtson be, de nem hatja meg, mint általános iskolában. A másik, hogy elkísér és be is jön és úgy mondja el a dolgaimat, mint ha 12 lennék.


A magán fogorvost meg végképp nem engedné meg és egy utolsó sz.rnak lenne lehordva, minden aljadéknak... Pedig már gimiben kértem, hogy fizesse ki (fogszabályzó).

2019. okt. 2. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz el valahova, akár külföldre is, és kezdj új életet. Szakíts meg minden kapcsolatot!
2019. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dokinak nem is kötelessége beengedi öt.amugy ha dolgozol,költözz el,ennyi idösen már külön laktam
2019. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!