Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Intenzív Osztályon valami...

Az Intenzív Osztályon valami ragasztót tettek a hajamba, pedig nem volt a fejemnek semmi baja, szó szerint ki kellett vágni a csomókat a hajamból. Mi lehetett az az anyag és miért tették a hajamba?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagy valószínűséggel valamilyen műszer lett oda ragasztva .

A hajad ki fog nőni,más inkább a gyógyulása miatt aggódik .

2019. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem lettem teljesen egészséges, a kezem maradandóan megsérült
2019. okt. 12. 19:52
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%
Hát azt leírhattad volna miért voltál intenzíven. Létezik szövetragasztó, de szerintem azt külsőleg nem rakják, van még esetleg betadine krém, de azt ki lehet mosni, viszont nagyon durván be tud száradni. Fene tudja....
2019. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
1. Hagy döntse már el a kérdező mi miatt aggódik. Nekem nem ragasztottak semmit a hajamba. A többieknek sem. Mellkassebészet volt.
2019. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mérgezés miatt voltam
2019. okt. 12. 21:52
 6/7 A kérdező kommentje:
A kezemben az idegszál sérült meg, senki nem tudja, mitől, a hajamban a ragasztón kívül két oldalt még egy-egy csíkban piros csík volt. Amikor felébredtem még nem vettem észre ezeket, csak következő nap a belgyógyászaton.
2019. okt. 12. 21:56
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Piros csík lehetett vér, vagy akár lefolyt a betadine.

Gondolom akkor a fejeden van valami sérülés vagy az arcodon.

2019. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!