Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kemó alatti munkavégzés...

Kemó alatti munkavégzés hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdik a kemót, 5 kezelés lesz ha minden igaz 1,5 hetes váltásokkal.

Hogyan oldhatom meg hogy kemó alatt is munkaképes legyek?

Ha nem megyek be kirúgnak orvosi papír ide vagy oda.


2019. okt. 24. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom nincs más választásod, de ez tényleg megéri? Amíg nem tudod, hogy hogy fogod bírni, addig szerintem felesleges ebben gondolkoznod.
2019. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Beszélj az orvossal, hogy úgy ütemezze, hogy munka előtt vagy után tudjál menni. Ne erre menjen a szabadságod.
2019. okt. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"úgy ütemezze, hogy munka előtt vagy után tudjál menni. N"



Szerinted az orvost mennyire érdekli az én sirámom? Százak várnak kemóra (százak! nem elírás) majd fog 1 db józsival leállni ? AKkor megyek amikorra időpont van és kész.

Eleve kemó 8-14h van és nincs máskor, a munkaidőm meg 7-15-ig.

2019. okt. 25. 07:38
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Akkor az időpontokat meg kell beszélni mielőbb, lehetőleg jó előre, mielőtt elkészítenék a terveket a munkahelyen a beosztásodról. 5 kezelés, ennek be kell férnie a szabadságba.
2019. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

" 5 kezelés, ennek be kell férnie a szabadságba."


Ember. Te tényleg olyan k***va naiv vagy hogy azt hiszed hogy kemo oké aznap nem jövök aztán másnap munka???


Elárulom hogy a kemósok 90%-a NAPOKIG LÁBRA SE TUD ÁLLNI a WC-ig alig tud elmenni otthon. Napokig a kemó után!

Van aki egy hétig fel se tud kelni egyetlen kezelés után!


Én a kérdésem ÍGY értettem és nem úgy magára a kezelésre hogy jutok el. Maga a kezelés 1-2 óra az oké és utána 1 hétre ágynak dőlök /kezelés na azt hogy oldom meg???

2019. okt. 27. 06:07
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk táppénzzel. Olyan nincs, hogy kirúgnak a munkahelyről, mert kemóra jársz. Mellesleg a stílusod sincs teljesen rendben. Normálisan válaszolnak az emberek, te meg csuklóból flegmáskodsz itt mindenkivel.
2019. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Olyan nincs, hogy kirúgnak a munkahelyről, mert kemóra jársz. "



Nem ezért fognak kirúgni. Papíron legalábbis nem,és az számít mit ír a a papírra.


Táppénz? Itt? 1 hetet nem adok magamnak ha tp-re megyek.


Vendéglátás. Itt nem szaroznak.

2019. okt. 27. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Megéri ez a munkahely, ahol nem az az érdek, hogy meggyógyulj?
2019. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És ha otthagyom akkor azzal előbbre vagyok? HOva kellek pláne így? Még full egészségesen se nagyon kellek sehova, de így betegen kezelés alatt pláne hova kellek? Sehova.


De ha meg nem dolgozom, miből veszek akár 1 kiló kenyeret is a boltban?

2019. okt. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!