Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem nézne hipochondernek az...

Nem nézne hipochondernek az orvosom, ha visszamennék a vérképemmel?

Figyelt kérdés

Egy gyógyszer miatt kell nézni havonta a vérképemet. A TSH szintet is nézette a doktor, ha már megszúrnak akkor legyen alapon. Ennek örültem, mert nagyon fáradékony vagyok, hízok, 2 naponta van székletem, cikluszavarom van, hidegek a végtagjaim, viszont nem mertem elmenni orvoshoz, hogy ne nézzen hülyének ha a stressztől vannak.

Mikor mentem a vérképért és a doktor kinyomtatta, akkor minden érték meg volt adva, kivéve a TSH ami “készül” felirattal volt ellátva.

Megéri visszamenni, vagy várjam meg az egy hónapot?


2019. okt. 27. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun keresztül bármikor le tudod tölteni.
2019. okt. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kiskorú vagyok, akkor hogyan?
2019. okt. 27. 05:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Várd meg a TSH értéket is, míg elkészül és azzal kiegészítve is visszamehetsz. Nem fog semmi rosszat gondolni, teljesen természetes, hogy ha havi szintű ellenőrzés van, visszamész megmutatni.
2019. okt. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!