Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vércsoport megállapítás?

Pokiloki kérdése:

Vércsoport megállapítás?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, h voltam egyszer már vércsoport megállapításon a kórházban amikor műtöttek, de a papírt nem kaptam vissza. Most 3 hónap múlva kérik megint , de nem kaptam semmilyen papírt hozzá. Az lenne a kérdésem , hogyha bemegyek a kórházba az osztályra akkor beutaló nélkül is kiadják a vércsoportos papírt ,ha odaadom nekik a TB és lakcímkártyát? Előre is köszönöm :)
2019. okt. 29. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A zarojelenteseden rajta van a vercsoportod
2019. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A korhazba meg kell lennie igen gepben.
2019. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz az orvoshoz kell menni,aki ki irt műtétre,vagy arra a szakrendelésre.Ott fognak neked erre beutalót adni a laborba .A kórház előtte ezzel nem foglalkozik .

Ha a kórházba meg is lenne,ezt ott neked nem fogják kiadni .

Hiába van meg a kórházban,ezt mindig újra kérik. Én sem tudom miért .1 hónapon belül 2 x állapitották meg a vércsoportom,nem tudom miért nem volt jó nekik az előző.

2019. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát holnap bemegyek és kiderül xD
2019. okt. 29. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!