Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki a legjobbb epileptológus...

Ki a legjobbb epileptológus Pécsen aki tb keretében ellá?

Figyelt kérdés

Területileg ellátott vagyok

OLYAN kell aki emberileg, erkölcsileg, munksmoálilag,vetartjaa az orcosi titoktartást, Hippokratészi esküt, beteg elégedettségileg, szakmában publikáció, oktatás, munkábanis első.



2019. nov. 3. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Prof. Dr. Janszky József Pécsen az epilepszia tanszék vezetője, de feltételezem, hogyha konkrét személyt akarsz, akkor magánban mész, akkor meg tök mindegy, hogy területileg hova tartozol.
2019. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Költözés miatt váltok. Ezért kérdeztem. De ő öreg és nyugdíjba fog menni meg meghalni meg sokatbhiányozni. Akire bármikor lehet De gondolkozok rajta. Nekem csam tb jó mert nincs pénzem magánra. Eddig egy orvossal se volt szerencsém. Nem vagyok rohammentes.
2019. nov. 3. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha meg csak a TB jó akkor nem nagyon van válogatás. Ez az öreg, meg nyugdíjba fog menni duma meg a hét vicce. A pécsi neurológus kollégák szerintem mind jók, akkor majd kapsz valakit, ez nem kívánságműsor.
2019. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Válaszoló gondolom vállalkozó megyeszékhelyi epilepszia orvos vagy aki azt hiszi valaki , hogy csak a magánról. Kérdésemben benne voltba tb. Gondolom szülők, rokonság lefizete a gimnázium igazgatóját az érettségi eredmébyed miatt meg az orvosi egyetemed dékánját, hogy felvegyenek meg a tanárokat, hogy ne húzzanak meg. Ne ilyen hangbemve írj nekem! Így beszélgethetsz így baráttal, alkalmazottal, isnerősyel, alkalmazottal, kollégával de velem NEM!
2019. nov. 6. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem epileptológus vagyok, de orvos igen. És bocsi de, rohadtul ne akard megmondani, hogy kivel hogyan beszélek. Jelen esetben te vagy az, akinek rohadtul nagy arca meg elvárásai vannak, de fizetni persze már nem tud. Az állami EÜ jó, de kívánságműsor ott nincs, az meg hogy neked nem jó a megye egyik legjobb epileptológusa a Prof. személyében, az már rohadtul vicces. Fordítva ülsz a lovon.
2019. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!