Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért onnan veszik a vért...

Miért onnan veszik a vért ahonnan veszik?

Figyelt kérdés
10 éve nem voltam vérvételen, mert rosszul vagyok a tűtől, főleg azért mert amilyen helyre a hajlatba szúrják. Nem tudom elmagyarázni, egyszerűen szörnyű. Szerintetek lehet mondjuk egy 10 centivel lejjebről is venni vért az alkarom közepe tájáról mondjuk? Valószínűleg akkor is elájulnék, de egy kevésbé irritáló pont.

2019. nov. 3. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan a legegyszerubb vért venni
2019. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott látszanak az erek a legjobban.
2019. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. És mondjuk ha elmegyek orvoshoz, kérhetem, hogy kicsit lejjebb az alkaromból vegyék? Úgyis elszorítják, aztán ki fog dagadni...
2019. nov. 4. 09:59
 4/6 anonim válasza:
Szia! Ugyanezzel szenvedek én is, rosszul vagyok ha valaki hozzá ér ahhoz a részhez már csak kézzel is, nemhogy tűvel ... Én egyszer kértem, hogy vegyék lejjebbről, bár az nem volt 10 cm sem, de kicsit segített, hogy éreztem, hogy nem oda szúrja. Nekem eleve vérvétel fóbiám van.
2019. nov. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok én is sajna. De van orvos ismerősöm rájöttem, majd őt megkérem :D
2019. nov. 5. 09:39
 6/6 anonim válasza:
Na majd írj, hogy ment, bírtad-e így :)
2019. nov. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!