Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítást ki végzi?

Anyajegy eltávolítást ki végzi?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyászhoz, vagy bőrgyógyász-kozmetológushoz szeretnék bejelentkezni anyajegyszűrésre.

Esélyes, hogy egy anyajegyem el kell távolítani, valószínűsítem, hogy kimetszeni kell.

Ezt ki végzi?

Sebészetre kell mennem, vagy a bőrgyógyász megcsinálja?

Magánrendelés esetén adnak ki valami papírt, ami alapján tovább lehet menni sebészhez?

Köszönöm!


2019. nov. 10. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Bőrgyógyász. 90% ban. 10% kb, ami inkább sebészeti. Csak azért írom ezt, mert én pont így jártam. A hátam közepére nőtt valami, és nem tudtam meg se nézni mi az, meg nem is fájt, csak nőtt. A bőrgyógyász átküldött a sebészhez, és végül ő távolította el, 2 hét érlelés után. A mai napig sem tudom mi volt az. Egyik orvos sem mondta el.
2019. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ambuláns lapon rajta kell legyen mi volt az, ha meg nem tudják, akkor szövettanra kell küldeni és ott kiderül.
2019. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, elküldték szövettanra, és azt mondták, ha megjön értesítenek. Ennek fél éve. Gondoltam csak szólnak, ha baj van...
2019. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem érdekelt a dolog. Most pedig itt, csupa szakértőktől, szeretnéd megtudni.
2019. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ha baj van, akkor szólnak-e, nem vennék rá mérget. Viszont, ha nincs is gond engem érdekelne mi volt az, ez a te érdeked is.

Magánrendelésen is adnak papírt ahol javasolják az eltávolítást vagy ha ezt nem, akkor ráírják mi az, esetleg csak meg kell figyelni, utána ez alapján kérsz időpontot egy sebésztől.

2019. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sebész távolítja majd el.
2019. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász varrni nem fog, maximum égetni meg ilyenek. Azt meg csak szövettannal szabad megcsinálni.
2019. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Lehet itt van egy kis félreértés, én még nem voltam megnézetni, így semmilyen szövettanról szó nincs. Még csak most kérek majd időpontot.

2019. nov. 10. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Sebész vágja ki az anyajegyeket, mert szövettan is kell és varrás, azokat nem lehet fagyasztani. A szövettan eredménye miatt pedig senkit nem hívnak fel, sőt, telefonon nem adhatnak ki infót, csak annyit h kész van-e! a betegnek kell bemennie átvenni.
2019. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolónak szólt a komment, aki nem volt képes elmenni a szövettan eredményéért. Senkinek nem fognak külön kérvényt benyújtani, hogy vegye át.
2019. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!