Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten végeznek ingyen...

Budapesten végeznek ingyen anyajegy eltávolítást, ha az indokolt?

Figyelt kérdés
Az arcomon van 2 gyanús anyajegy amit szeretnék eltávolíttatni, de nem tudom, hogy tb-re hol végzik, vagy hova kéne mennem?

2013. nov. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Először a helyi bőrgyógyászatra menjél el és ha szükségesnek látják adnak javaslatot sebészetre.
2013. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak bonyolultabb és rosszabb a felszereltség erre, mint magánban - akárcsak a többi egészségi területen. Én ezt magánban csináltatom, 2-3 évente egyszer százszámra szedetek le nem tetsző bőrkinövéseket és van közte dudoros anyajegy is. 8 E Ft-ot szoktam fizetni egy alkalomra.
2013. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnék ki ezért pénzt. Ilyen "kisműtéteket" állami helyen is megfelelően el tudnak végezni. Persze mindenki maga dönti el,hogy mit csinál. Egyre figyelj oda! Ha valóban anyajegy,akkor ne égessék,lézerezzék,fagyasszák! Az anyajegyek biztonságos eltávolítási módja a kimetszés.
2013. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2: hol csináltatod?
2013. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy az arcomon nagyon meglátszik, ha nem plasztikai sebésszel szedetem le.
2013. nov. 23. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
hol laksz? A XV.kerületi bőrgyógyászaton végeznek kisműtéteket is jó körülmények között,ráadásul plasztikai sebész csinálja hetente 2x.
2013. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XIII. kerületben lakom, akkor is mehetek oda?
2013. nov. 23. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérj a háziorvosodtól oda egy beutalót. Lehet,hogy húzzák a szájukat,de elfogadnak.

Az sebészt Dr. Dohányos Györgynek hívják,csütörtökön 2 óra körül el tudod érni telefonon a XV. ker. Bőrgondozó számán. Hívd fel és beszéld meg vele,hogy mikor menjél! TB-s hely,de ha végeztetek szerintem vigyél neki valamit :)

2013. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!