Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol érdemes orrsövény ferdülés...

Hol érdemes orrsövény ferdüléssel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjából 18 éves korom után vettem valamikor észre (most 20 vagyok), hogy némi problémám van a légzéssel. Akkor még nem volt nagy baj, mert tudtam vele élni, előtte szinte észre sem vettem.


Mostanra már, főleg amikor edzeni megyek egyre nehezebben jutok levegőhöz, illetve több ismerősöm is felhívta már a figyelmet a furcsa orrhangom miatt. Nem vagyok benne biztos, hogy orrsövény ferdülésem van, de kicsit aggaszt, hogy egyre nehezebb élni vele.


Kérdésem, hogy elegendő-e egy sztk-ba menni ezzel a problémával, vagy jobban járok, ha egy magánklinikát megcélzok? Nézegettem a nem túl biztató árakat, de néhány helyen láttam, hogy van TB finanszírozási forma is. Esetleg ti tudnátok ajánlani Pesten egy jó magánklinikát, illetve akár orvost is? Előre is köszönöm!


2019. nov. 14. 13:26
 1/3 anarchy666 ***** válasza:
Talán először menj el fülorrgégészhez, ő megmondja van e orrsövényferdúlésed, esetleg más okozza e a problémát.
2019. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írjál rám privátban!
2019. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dávid ***** válasza:

Sajnos nem ajánlom a műtétet, én megműtöttem magam és nem használt.

A gyógyulási idő 3év, amit azzal indokoltak, hogy télen nehezen gyogyul. Hát ez a 3. telem azóta...

2019. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!