Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális, hogy mandula...

Az normális, hogy mandula műtét után egyfolytában köhögési ingerem van?

Figyelt kérdés

Néha muszáj vagyok köhögni, mert kínoz. Nagyon félek, hogy felszakad amúgy. De óvatos vagyok és vigyázok!


27/Nő


2019. nov. 16. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még friss a műtét, lehet, hogy azért.

A csiklandozó ingerköhögést néhány korty víz csillapíthatja.

2019. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is ugyanez volt, főleg az első pár napban. Sokszor elég durva köhögési rohamok törtek rám,csodálom, hogy akkor még nem vérzett be a seb. Később sajna igen, de az én esetem amúgy sem volt egy szokványos, elég sok szövődmény alakult ki.


Mikor volt a műtéted? Egyébként én calcimusc oldatos injekciót ittam rá, szerintem elég sokat használt.

2019. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most tartok a negyedik napon! Borzalmas fajdalmaim vannak. Nem birok enni se. Esetleg lehet jegelni a nyakam? Mert az a baj, hogy megy ra a fulemre es faj!!!
2019. nov. 17. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!