Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés
KicsiPufiésÉdesNapsi nevű felhasználó kérdése:

Normális hogy hányasnál a torokomba érzek (csak jobb oldalon) egy gombócot?

Nemrég volt mandula műtétem,holnap lesz egy hete.

Egy gombócot érzek ami fel jön de nem tudom kihányni majd hányás után vissza le megy a torkomba..

Keress kérdéseket hasonló témákban: mandula, műtét, tünet

ápr. 15. 15:18  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

El felejtettem oda írni hogy TOROK MANDULA műtétem volt

# 1/3Időpont ápr. 15. 15:19 Privát üzenet
Szerintem menj el egy orvoshoz és mondd el neki is ő biztos tudni fogja mi a baj

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 20. 13:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

elmentem és közölte hogy ő ott nem lát semmit.. és tényleg alaposan megnézte de a vicc hogy ugyan úgy érzem...na mind1

# 3/3Időpont ápr. 24. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért zsibbad a karom?
Nem tudom hova való lenne ez a kerdes, hogy szerintetek miert van az hogy könnyebben elalszok ha a jobb kezem a bugyimba van? Marmint ne ugy kepzeljetek el hogy teljesen bent van...
Benőtt körömmel műtötték a jobb lábam nagy ujjának jobb oldalát, és most a balal oldalán kezd kicsit benőni. Ilyenkor. Hogyan kell vágni a körmöt? A másik oldalát le kell kerekíteni, ha kezd benőni?
Lehet, hogy valójában balkezes vagyok?
Miért van az hogy a bal fülemben mindig több fülzsír van mint a jobb oldaliban?
Miért rángatom / feszítem be a kezem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!